Jakobi Mäe Teatristuudio II lend toob oma lõputööna vaataja ette Anton Tšehhovi näidendi „Kajakas“. Rühm on koos käinud kaks aastat ja nende juhendajad on Priit Strandberg ja Ken Rüütel. Lisaks näidendi kujundirikkusele ning tõlgendamisvõimalustele käsitleb „Kajakas“ noortele olulisi teemasi nagu enseseleidmine ja ka enese kaotamine. Kuidas tunda ära oma kutsumus ning kuidas selles elada? Kuidas tunnustamatuna uskuda oma loomingusse? Mida toob endaga kaasa tunnustus? Kuidas tulla toime, kui unistustest saab argisus, otsingulisusest igavus, kunstist turumajandus, armastusest vaid sõna.

Lavastajad ja juhendajad: Priit Strandberg ja Ken Rüütel.

Osades Jakobi Mäe Teatristuudio õpilased, vilistlased ja sõber Vanalinna Hariduskolleegiumist: Arabella Antons, Elo Kokkota, Karmen Saar, Kertu Virumägi, Elisabeth Kool, Liisa Maria Võhmar, Johanna Aren, Miili Lippus, Anne-Liis Tulskii, Laura Kuusik, Maara Parhomenko, Loone Lempu, Robin Haga, Kristjan Paul Kadarik(VHK), Gustav Nikopensius, Martin Metsanurk, Kristjan Kundla, Ott Jakobi.

Etendused: 21., 23., 24., 28., 30. ja 31. mai ja 3., 4. ja 5. juunil Saksa Kultuuri Instituudis kell 19.00.

Pileteid 10/15/20 eurot omal vabal valikul. Pileteid saab broneerida kirjutades jakobistuudio@gmail.com või soetada pool tundi enne algust kohapeal.

juuni 23 @ 19:00
19:00 — 19:45 (45′)

Saksa Kultuuri Instituut

Ken Rüütel, Priit Strandberg

Did you like this? Share it!